Access Policy (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Private
lt: Privatus

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Access
lt: Priėjimas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Items
lt: Elementai

en: Now
lt: Dabar

en: Other
lt: Kiti

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Query
lt: Užklausa

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
