Access Policy (1.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Private
sk: Súkromné

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Access
sk: Prístup

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Items
sk: Položky

en: Now
sk: Teraz

en: Other
sk: Ostatné

en: Allow
sk: Povoliť

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Deny
sk: Zakázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Manual
sk: Manuálne

en: Query
sk: Dotaz

en: Automatic
sk: Automatický

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Rearrange
sk: Preusporiadať

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Starts with
sk: Začína s

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Ends with
sk: Končí s

en: Broken/missing handler
sk: Nefunkčný/chýbajúci ovládač

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Unrestricted
sk: Neobmedzený

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Remove rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Does not start with
sk: Nezačína s

en: Does not end with
sk: Nekončí s

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
