Access Policy (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (65 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Private
ar: خاص

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Access
ar: الوصول

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Configure
ar: ضبط

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Contains
ar: يحتوي

en: Does not contain
ar: لا يحتوي

en: Is less than
ar: أصغر من

en: Is less than or equal to
ar: أقل من أو مساو

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is greater than or equal to
ar: أكبر من أو يساوي

en: Is greater than
ar: أكبر من

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: Items
ar: أخبار

en: Other
ar: آخر

en: Allow
ar: اسمح

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Deny
ar: امنع

en: Operator
ar: العامل

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Query
ar: استفسار

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Use default
ar: استعمال الافتراضي

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Current user
ar: المستخدم الحالي

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
