Access Policy (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (77 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Private
he: פרטי

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Depth
he: עומק

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Configure
he: הגדרות

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Items
he: פריטים

en: Now
he: עכשיו

en: Other
he: אחר

en: Allow
he: אפשר

en: Ignore
he: התעלמות

en: Deny
he: חסוֹם

en: Operator
he: אופרטור

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Query
he: שאילתה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Permission
he: הרשאה

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Uses
he: שימושים

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: Unrestricted
he: ללא הגבלה

en: End time
he: זמן סיום:

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Manage permissions
he: ניהול הרשאות

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
