Access Policy (1.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (69 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Depth
az: Dərinlik

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Items
az: Elementlər

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Allow
az: İcazə verin

en: Ignore
az: İqnor et

en: Query
az: Sorğu

en: Permission
az: İcazə

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Is one of
az: Biridir

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Broken/missing handler
az: Qırılmış/itkin idarəedici

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
az: İstənilən maşın oxuna bilən formatda tarix. CCYY-MM-GG SS:MM:SS üstünlük verilir.

en: Is none of
az: Heç biri deyil

en: Unrestricted
az: Məhdudiyyətsiz

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Limited
az: Məhduddur

en: Does not start with
az: ilə başlamaz

en: Does not end with
az: ilə bitmir

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
