Access Policy (1.0.0-beta7) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Private
ur: نجی

en: Group
ur: گروپ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Items
ur: سرخیاں

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Use default
ur: عمومی استعمال کریں
