Access Records (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Owner
ca: Propietari

en: Other
ca: Altres

en: Targets
ca: Objectius

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: or
ca: o

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Apply
ca: Aplica

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ca: S'ha esborrat la revisió de %revision-date de @type %title.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: Allowed operations
ca: Operacions permeses
