Access unpublished (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
