Access unpublished (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Expire
nl: Vervallen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Copy
nl: Kopieren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Expire date
nl: Vervaldatum

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: The relative start date value entered is invalid.
nl: De ingevoerde relatieve startdatum is niet geldig
