Access unpublished (8.x-1.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Token
fa: توکن

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Lifetime
fa: طول عمر

en: Copy
fa: کپی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Entity id
fa: شناسه عنصر
