Access unpublished (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Changed
ar: تم التغير

en: Copy
ar: نسخ

en: Route
ar: الطريق

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: UUID
ar: المعرف UUID
