Account Settings Tab (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड
