Sign for acknowledgement (8.x-1.0-beta10) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: any
gu: કોઈપણ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
