Sign for acknowledgement (8.x-1.0-beta12) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Layout
he: פריסה

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: status
he: מצב

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Other
he: אחר

en: Users
he: חברי האתר

en: Messages
he: מסרים

en: Show only users where
he: הראה רק משתמשים עבורם

en: any
he: הכל

en: Language code
he: קוד השפה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Current user
he: משתמש נוכחי
