Sign for acknowledgement (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: status
lt: būsena

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Other
lt: Kiti

en: Users
lt: Nariai

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Show only users where
lt: Rodyti tik narius kur

en: any
lt: visi

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Current user
lt: Dabartinis narys
