Sign for acknowledgement (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Layout
az: Şablon

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Roles
az: Rollar

en: Other
az: Digər

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Language code
az: Dil kodu

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Current user
az: Cari istifadəçi
