Acquia Claro (1.3.1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Custom
da: Tilpasset

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Red
da: Rød

en: Link color
da: Linkfarve

en: Green
da: Grøn

en: Memory limit
da: RAM grænse

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Last Cron Run
da: Sidste Cron Kørsel

en: Powered by
da: Drevet af

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: A clean, accessible, and powerful Drupal administration theme.
da: Et stilrent, tilgængeligt og kraftfuldt Drupal-administrationstema.
