Acquia Claro (1.3.2-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Version
ne: संस्करण

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: System
ne: प्रणाली

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
