Acquia Claro (1.3.2-alpha1) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Version
uk: Версія

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: System
uk: Система

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Red
uk: Червоний

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Green
uk: Зелений

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Powered by
uk: Побудовано на

en: Pre-content
uk: Перед вмістом

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему

en: A clean, accessible, and powerful Drupal administration theme.
uk: Легка, доступна та потужна адміністративна тема Drupal.
