Acquia Claro (1.3.3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Version
he: גירסה

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Drupal
he: דרופל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: System
he: מערכת

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Link color
he: צבע קישור

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Powered by
he: מונע באמצעות
