Acquia Claro (1.4.0) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Version
ca: Versió

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: System
ca: Sistema

en: Text color
ca: Color del text

en: Red
ca: Vermell

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Green
ca: Verd

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Powered by
ca: Funciona amb

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: General System Information
ca: Informació general del sistema

en: A clean, accessible, and powerful Drupal administration theme.
ca: Un tema d'administració del Drupal net, accessible i potent.
