Acquia CMS Common (1.7.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Tags
ar: وسوم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Module
ar: الوحدة

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Medium
ar: متوسط

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Administrator
ar: مدير

en: Card
ar: بطاقة

en: Alert
ar: تنبيه

en: File added
ar: تمت إضافة الملف

en: File removed
ar: تم حذف الملف
