Acquia CMS Common (3.0.0) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Medium
ps: منځنى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Widget
ps: کاروونی

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Grid
ps: ځاليز

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Alert
ps: خبراوى
