Acquia CMS Common (3.0.0) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
