Acquia CMS Common (3.1.2) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: True
te: సత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: You are not authorized to access this page.
te: ఈ పేజీ చూడడానికి మీకు అనుమతి లేదు.

en: All
te: అన్నీ

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Table
te: పట్టిక

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
