Acquia CMS Common (3.1.3) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Medium
eo: Medio

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
