Acquia CMS Common (3.1.3) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: True
he: אמת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Updated
he: עודכן

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Page
he: דף

en: Module
he: מודול

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Medium
he: בינוני

en: Media
he: מדיה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Desc
he: יורד

en: Table
he: טבלה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Grid
he: רשת

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Administrator
he: מנהל

en: Offset
he: היסט

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Card
he: קלף

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Alert
he: אתרעה

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Another request may be synchronizing configuration already.
he: ייתכן שיש כבר פניה אחרת לשרת לסינכרון התצורה.

en: View differences
he: הצגת הבדלים

en: File added
he: הקובץ התווסף

en: File removed
he: הקובץ נמחק
