Acquia CMS Common (3.2.4) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Page not found
se: Siidu ii gávdno
