Acquia Drupal Stater Kit Common (3.2.8) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Updated
az: Yeniləndi

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Page
az: Səhifə

en: Module
az: Modul

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Grid
az: Cədvəl

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Offset
az: Ofset

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Published status
az: Dərc statusu
