Acquia CMS Common (3.2.8) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Page not found
pa: ਸਫਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ
