Acquia CMS Common (3.3.1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Medium
lo: ກາງ
