Acquia CMS Common (3.3.6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Node
br: Skoulm

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Administrator
br: Melestrer
