Acquia CMS Site Studio (1.5.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Page title
fr: Titre de page

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: API key
fr: Clé d'API

en: White
fr: Blanc

en: Language switcher
fr: Sélecteur de langue

en: Black
fr: Noir

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Site branding
fr: Identité du site

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
