Acquia CMS Site Studio (1.5.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: User login
fa: ورود کاربر

en: White
fa: سفید

en: Language switcher
fa: تغییردهنده زبان

en: Black
fa: سیاه

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
