Acquia CMS Site Studio (1.6.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Page title
id: Judul halaman

en: User login
id: Login pengguna

en: API key
id: Kunci API

en: White
id: Putih

en: Language switcher
id: Pengalih bahasa

en: Black
id: Hitam

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
