Acquia Commerce Manager (8.x-1.120) - en to hy translation catalogue (58 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Good
hy: Լավ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The specified passwords do not match.
hy: Մուտքագրված գաղտնաբառերը չեն համըկնում:

en: Session
hy: Սեսիա

en: Password strength:
hy: Գաղտնաբառի հուսալիությունը:

en: Passwords match:
hy: Գաղտնաբառերը համապատասխանում էն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Remember me
hy: Հիշել ինձ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Password field is required.
hy: Գաղտնաբառը պարտադիր պահանջվում է:

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Strong
hy: ՈՒժեղ

en: Weak
hy: թույլ

en: Fair
hy: Միջին
