Acquia Commerce Manager (8.x-1.2-beta1) - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Good
ne: राम्रो

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Account
ne: खाता

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: 1
ne: १

en: Add numbers
ne: नम्बर थपनुहोस

en: Make it different from your username
ne: प्रयोगकर्ताको नाम भन्दा भिन्न बनाउनुहोस्

en: Weak
ne: कमजोर
