Acquia Commerce Manager (8.x-1.90) - en to az translation catalogue (72 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Good
az: Yaxşı

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Argument
az: Arqument

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: The specified passwords do not match.
az: Göstərilən parollar uyğun gəlmir.

en: Session
az: Sessiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Password strength:
az: Şifrə gücü:

en: Passwords match:
az: Parollar uyğun gəlir:

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation language
az: Tərcümə dili

en: Select
az: Seçin

en: Language code
az: Dil kodu

en: Telephone
az: Telefon

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Password field is required.
az: Parol sahəsi tələb olunur.

en: Confirm password
az: Şifrəni təsdiqləyin

en: Set password
az: Parol təyin edin

en: Use AJAX
az: AJAX istifadə edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Strong
az: Güclü

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
