Acquia Commerce Manager (8.x-1.90) - en to sr translation catalogue (64 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Price
sr: Цена

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Confirmation
sr: Потврда

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: The specified passwords do not match.
sr: Наведене лозинке се не подударају.

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Changed
sr: Промењен

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Review
sr: Провера података

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Password strength:
sr: Јачина лозинке:

en: Passwords match:
sr: Лозинка се слаже:

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Password field is required.
sr: Унос лозинке је неопходан.

en: Confirm password
sr: Потврдите лозинку

en: Set password
sr: Поставите лозинку

en: Coupon code
sr: Купон код

en: Add lowercase letters
sr: Додајте мала слова

en: Add uppercase letters
sr: Додајте велика слова

en: Add punctuation
sr: Додајте неке знакове интерпункције

en: Shipping information
sr: Подаци за испоруку

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.

en: Further instructions have been sent to your email address.
sr: Инструкције за нову лозинку су послате на е-мејл адресу.

en: Make it at least 12 characters
sr: Било би добро да је дугачка барем 12 карактера

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
sr: Инструкције за креирање нове лозинке ће бити послате на е-мејл адресу са којом сте се регистровали.

en: %name is not recognized as a username or an email address.
sr: Унос %name није препознат ни као корисничко име ни као е-мејл адреса.

en: Pay and complete purchase
sr: Потврди поруџбину

en: Continue to review
sr: Провера података

en: Recommendations to make your password stronger:
sr: Савети за сигурну лозинку:
