Acquia Connector (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Active
ne: सक्रिय

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Temporary files
ne: अस्थायी फाईलस्हरु
