Acquia Connector (8.x-1.24-rc1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Submit
ar: إضافة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Variable
ar: متغير

en: Name
ar: الاسم

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Active
ar: نشط

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Manual update check
ar: التماس يدوي للتحديثات

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Passed
ar: نجح

en: Identifier
ar: المعرف

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Text formats
ar: تنسيقات النص

en: Temporary files
ar: الملفات المؤقتة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
