Acquia Connector (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Name
eu: Izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Active
eu: Aktiboa

en: Manual update check
eu: Eskuzko eguneraketa egiaztapena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Migrate
eu: Migratu

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Source code
eu: Jatorrizko kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Error reporting
eu: Erroreari buruz informatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Private files
eu: Fitxategi pribatuak

en: Text formats
eu: Testu formatuak

en: Temporary files
eu: Aldi baterako fitxategiak

en: Asc
eu: Goraka
