Acquia Connector (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Search
nl: Zoeken

en: Variable
nl: Variabele

en: Name
nl: Naam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Active
nl: Actief

en: Manual update check
nl: Handmatige controle op updates

en: Desc
nl: Aflopend

en: Inactive
nl: Inactief

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Migrate
nl: Migreren

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Source code
nl: Broncode

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Error reporting
nl: Foutrapportage

en: Configuration settings
nl: Configuratie-instellingen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Asc
nl: Oplopend
