Acquia Connector (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Variable
ro: Variabilă

en: Name
ro: Nume

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Active
ro: Activ

en: Manual update check
ro: Verificare manuală actualizări

en: Desc
ro: Descendent

en: Inactive
ro: inactiv

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Migrate
ro: Migrare

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Source code
ro: Cod sursă

en: Passed
ro: Promovat

en: Identifier
ro: Identificator

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Error reporting
ro: Raportarea erorilor

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Private files
ro: Fișiere private

en: Text formats
ro: Formate de text

en: Temporary files
ro: Fișiere temporare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
