Acquia Connector (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Unknown
sl: Neznan

en: Active
sl: Aktiven

en: Manual update check
sl: Ročno preverjanje posodobitev

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Error reporting
sl: Poročanje o napakah
