Acquia Connector (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Error reporting
am: ስህተት ሪፖርት ማድረጊያ
