Acquia Connector (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Active
ca: Actiu

en: Manual update check
ca: Comprova les actualitzacions manualment

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Sort by
ca: Ordena per

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Migrate
ca: Migració

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Source code
ca: Codi font

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Error reporting
ca: Informe d'error

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Private files
ca: Fitxers privats

en: Text formats
ca: Formats de text

en: Temporary files
ca: Fitxers temporals

en: Master
ca: Mestre
