Acquia Connector (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Variable
gl: Variábel

en: Name
gl: Nome

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Active
gl: Activo

en: Manual update check
gl: Comprobación manual das actualizacións

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Migrate
gl: Migrar

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Source code
gl: Código fuente

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Error reporting
gl: Informe de erros

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Private files
gl: Arquivos privados

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: Temporary files
gl: Arquivos temporais
