Acquia Connector (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Active
he: פעיל

en: Manual update check
he: בדיקת עדכון ידנית

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Migrate
he: מיגרציה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Source code
he: קוד מקור

en: Identifier
he: מזהה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Private files
he: קבצים פרטיים

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Temporary files
he: קבצים זמניים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
