Acquia Connector (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Variable
oc: Variabla

en: Name
oc: Nom

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Active
oc: Actiu

en: Manual update check
oc: Verificacion manuala de las mesas a jorn

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Sort by
oc: Triar per

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Identifier
oc: Identificant

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Error reporting
oc: Rapòrts d'error

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Private files
oc: Fichièrs privats

en: Text formats
oc: Formats de tèxte

en: Temporary files
oc: Fichièrs temporaris

en: Master
oc: Maître
